O mnie

     Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym, Trenerem Medycznym i Dietetykiem z doświadczeniem i sukcesami w pracy z podopiecznymi na różnym poziomie zaawansowania i różnymi celami treningowymi. Oferuję indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta, elastyczne godziny i dogodne formy współpracy. Pracuję między innymi z osobami początkującymi, z dolegliwościami bólowymi, po zabiegach i rehabilitacji, seniorami, a także kobietami w ciąży i po porodzie. Pomagam w nauce efektywnego i bezpiecznego trenowania, zmianie nawyków żywieniowych tak, by moi podopieczni mogli cieszyć się trwałymi rezultatami, zdrowiem, lepszą sylwetką i samopoczuciem.

     Prywatnie jestem mamą 13-letniego Antka, sama każdą chwilę spędzam aktywnie - uwielbiam pływanie, rower, długie wędrówki, wspinaczkę, żeglowanie - a regularne treningi zapewniają mi sprawność i energię na to wszystko :) 

Każdego z podopiecznych traktuję indywidualnie, dobierając optymalne metody treningowe i formę współpracy. Oprócz regularnych treningów oferuję również prowadzenie on-line (po wcześniejszym spotkaniu). 


       Posiadam certyfikat Gym Instructor, Personal Trainer, Funkcjonalny Trener Personalny (akredytacja REPs), Trener Medyczny - Specjalista Leczenia Ruchem, Stretching Instructor, Suspension Training Instructor, Kettlebells Instructor, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży, Podstawy trójboju siłowego, Instruktor Myover40, ukończyłam wiele kursów i Studia Podyplomowe z zakresu Dietetyki i Planowania Żywienia.  Systematycznie uczestniczę w kursach i szkoleniach, tak by zapewnić moim podopiecznym usługi o najwyższej jakości. Jestem aktywnym członkiem REPS.