Posiadam certyfikat Gym Instructor, Personal Trainer, Funkcjonalny Trener Personalny (akredytacja REPs), Trener Medyczny, Stretching Instructor, Suspension Training Instructor, Kettlebells Instructor, aktywność fizyczna kobiet w ciąży, podstawy trójboju siłowego. Systematycznie uczestniczę w kursach i szkoleniach, tak by zapewnić moim podopiecznym usługi o najwyższej jakości. 

O mnie


    Trenerem personalnym zostałam z pasji - do aktywności fizycznej i pomagania ludziom. Jestem z wykształcenia psychologiem, a swoją przygodę z fitnessem zaczęłam kilka lat temu. W pracy stosuję holistyczne i indywidualne podejście do klienta. 

  Ćwiczenia fizyczne, świadome odżywianie, pozytywne podejście do siebie i świata - to czynniki, na które każdy z nas ma wpływ. Podejmując właściwe wybory, możemy kształtować własne zdrowie i realizować nawet najbardziej ambitne cele.

     Moją rolą jako trenera jest przede wszystkim pomoc w zmianie nawyków, nauka efektywnego trenowania, podejmowania świadomych decyzji żywieniowych tak, aby zbilansowana dieta i codzienna aktywność fizyczna stała się nieodłączną częścią życia moich podopiecznych i podstawą ich coraz lepszego samopoczucia.

     Prywatnie jestem mamą 11-letniego Antka, sama każdą chwilę spędzam aktywnie - uwielbiam pływanie, rower, długie wędrówki, wspinaczkę, żeglowanie - a regularne treningi zapewniają mi sprawność i energię na to wszystko :) 

Każdego z podopiecznych traktuję indywidualnie, dobierając optymalne metody treningowe i formę współpracy. Oprócz regularnych treningów oferuję również prowadzenie on-line (po wcześniejszym spotkaniu). 

Współpracuję m.in. z osobami początkującymi, z wadami postawy, dolegliwościami bólowymi, po zabiegach i rehabilitacji, a także z kobietami w ciąży i po porodzie.