trener personalny poznań

Coaching on-line  

15/01/2018


        To idealne rozwiązanie dla osób, których praca czy tryb życia nie pozwalają na zaplanowanie stałych godzin treningów z trenerem, dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oszczędność lub po prostu lubią ćwiczyć w dogodnym dla siebie czasie i otoczeniu.

 Czego możesz oczekiwać? Czy efekty będą porównywalne z pracą "na żywo" z osobistym trenerem? Czym właściwie jest coaching on-line?


        Decydując się na to rozwiązanie nie musisz spotykać się ze mną osobiście. Wszystkie konsultacje będą odbywać się zdalnie. Prześlę Ci 
specjalnie skonstruowaną, szczegółową ankietę, dotyczącą m.in. Twoich celów, możliwości treningowych, aktualnej aktywności, trybu życia, diety - aby na tej podstawie stworzyć specjalnie dla Ciebie plan treningowy i żywieniowy. Nie korzystam przy tym z gotowych, standardowych rozwiązań. Plan, który dostaniesz może być modyfikowany na każdym etapie - na podstawie Twoich sugestii i oczekiwań.

Plan treningowy zawierać będzie:


  • Zestaw ćwiczeń na każdy dzień treningowy - ich kolejność, ilość serii i powtórzeń, tempo wykonywania, przerwy między seriami. Otrzymasz szczegółową instrukcję prawidłowej techniki wykonania każdego ćwiczenia a także materiał video, który je ilustruje. Otrzymasz też film z prawidłowo wykonaną rozgrzewką konieczną przed każdą sesja treningową oraz ćwiczeniami rozciągającymi na zakończenie.
  • Plan żywieniowy - Twoje zapotrzebowanie kaloryczne w zależności od celu, rozkład posiłków w ciągu dnia z wykazem makroskładników, listę zakupową i przykładowy jadłospis, ułożony na podstawie Twoich preferencji żywieniowych. W zależności od Twoich potrzeb, może to być szczegółowy plan posiłków wraz z przepisami lub wskazówki, w jaki sposób je układać.
        Na każdym etapie i w każdym momencie trwania naszej współpracy masz nieograniczony kontakt ze mną - swoim osobistym trenerem. Jeżeli masz pytania, sugestie, wątpliwości - jestem do Twojej dyspozycji i odpowiem najszybciej jak to możliwe. Jeżeli masz możliwość nagrania swoich treningów -będę mogła zdalnie je kontrolować i dawać Ci wskazówki co do techniki ćwiczeń. Przy pomocy mobilnej aplikacji mogę także śledzić na bieżąco postępy w Twojej diecie. 

        Twoje postępy i efekty pracy zależeć będą w dużym stopniu od Twojego zaangażowania i dyscypliny, ale tak jest również w przypadku każdej formy współpracy z trenerem personalnym. W każdym momencie, jeżeli będziesz mieć taką potrzebę, spotkamy się osobiście na trening lub konsultację.