Opinie

Jacek


"Danka uratowała moje zdrowie i sprawiła, że polubiłem ćwiczenia. Przyszedłem do niej ponad pół roku temu ze sporą nadwagą, w bardzo kiepskiej formie i ze skierowaniem na operację więzadła w kolanie. Najpierw nauczyła mnie oddychać, chodzić, poruszać się, a stopniowo przechodziliśmy do treningu ogólnorozwojowego. Danka jest bardzo kompetentna, świetnie dobiera ćwiczenia do moich możliwości i cały czas odpowiednio motywuje. Kiedy trzeba - dokręca śrubę, bo wie, że mogę iść dalej, zna moje możliwości lepiej ode mnie. Dba o dobrą atmosferą i moje samopoczucie, ale jest niezwykle konkretna - w czasie treningu najważniejszy jest wysiłek. Co ważne, Danka jest dostępna również poza treningiem przez mail czy sms. Jej nieocenione wskazówki i dobre rady sprawiły, że mocno zmieniłem swój jadłospis i nawyki, dzięki czemu zrzuciłem już ok. 8 kg. Dziś czuję się o niebo lepiej fizycznie i psychicznie, czuję w sobie siłę, której mi brakowało i wyznaczam sobie drobnymi krokami kolejne cele. Serdecznie polecam Dankę wszystkim, którzy boją się siłowni, nie lubią jej, nie wiedzą jak zacząć albo mają kontuzję - moje kolano po miesiącach ciężkich ćwiczeń wróciło niemal do pełnego zdrowia i operacja nie będzie potrzebna. To najlepszy dowód na to, że warto trenować z Danką."

Marcin


"Do Danki trafiłem z polecenia. Mam problemy z kręgosłupem i kolanami, dlatego zależało mi na doborze odpowiednich ćwiczeń i nauce poprawnej techniki. Danka bardzo profesjonalnie podchodzi do treningów. Bardzo dużo się nauczyłem, wiem, jakie popełniałem błędy i jak ich unikać. Regularne treningi plus zadania domowe naprawdę działają. Polecam gorąco!"


Radosław


"Jestem bardzo zadowolony z treningów z Danutą. Dzięki niej zacząłem w ogóle ćwiczyć. Świetnie mnie motywowała i motywuje do działania. Profesjonalnie dopasowała ćwiczenia do mojej sprawności fizycznej. Rozpisała mi dietę i pomogła zmienić nawyki żywieniowe. Wykonała kawał dobrej roboty, sam bym pewnie do teraz nie trafił na siłownię."

Hanna


"Śmiało mogę polecić Dankę. Jest bardzo zaangażowana, świetnie tłumaczy i motywuje do ćwiczeń. Profesjonalnie rozpisana dieta, a treningi zawsze w miłej atmosferze. Pierwsze efekty zauważyłam już po kilku tygodniach, bardzo mnie to motywuje do dalszej pracy!"


Radek


"Trenuję pod okiem Danki od dłuższego czasu, efekty w poprawie sprawności i samopoczucia bardzo mnie motywują do dalszej pracy. Trenerka jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała, a treningi i dieta dopasowane do mnie. Polecam!"